Poskytujeme komplexní servis PC techniky.

  • Doprava zdarma
  • Diagnostika zdarmaPočítačový servis poskytujeme pro veškeré značky počítačů, notebooků a dalšího příslušenství.

 Naše společnost začala jako reakce na nedostatek nabídky cenově dostupných služeb pro domácí uživatele osobních počítačů.

ServisComp - tvoří tým mladých vyškolených lidí z prostředí informačních technologií, pro které je práce s počítačem zároveň jejich koníčkem.Zaměřujeme se speciálně na domácnosti, málé a střední firmy.

Naši hlavní výhodou před konkurencí je hlavně nízká cena, rychlost a dlouholetá zkušenost.


více informací naleznete na našich podstránkách servis pc

Nemusíte si plánovat návštěvu servisu dlouho dopředu, podřídíme se Vám a Vašemu časovému harmonogramu. Kontaktujte náš servis PC Ostrava, nebo servis PC Frýdek-Místek.

Již žádné složité odpojování a převážení počítače. Většinu servisních zásahů vyřešíme přímo u Vás. Pokud to charakter poruchy nedovolí (celkový kolaps systému, havárie pevného disku apod.) domluvíme se na den kdy PC nebudete potřebovat, PC odvezeme, opravíme a zase přivezeme. Vše zapojíme a předvedeme.

Po dobu opravy v našem servisním středisku Vám zdarma zapůjčíme náhradní notebook, nebo počítač.

Naše opravna počítačů působí v těchto částech Ostravy:
Poruba, Výškovice, Hrabůvka, Hošťálkovice, Zábřeh, Hrabová, Vítkovice, Slezská Ostrava, Pustkovec, Krásné Pole, Mariánské Hory, Antošovice, Hulváky, Dubina, Petřkovice, Plesná, Moravská Ostrava, Přívoz, Nová Ves, Bělský Les, Heřmanice, Hrušov, Koblov, Martinov, Michálkovice, Kunčice, Muglinov, Svinov, Třebovice